Видео

(ВИДЕО) Коалиција Села – Гаши: Ќе го победиме Ахмети, а нивните министри ќе ги извадиме од фиоките каде што седат со години

Под мотото „Држава за сите“, Алијанса за Албанците на Зијадин Села и Алтернатива на Африм Гаши, ќе настапат заедно на изборите, откако...

ТВ Емисии